В районі щороку проводяться заходи по знищенню борщівника Сосновського – ЧЕРВОНОГРАД СЬОГОДНІ

В районі щороку проводяться заходи по знищенню борщівника Сосновського

26 червня, під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Буняка за участі начальника управління агропромислового розвитку Ігора Березюка відбулася нарада із землевпорядниками сільських рад району. На нараді розглядалось питання щодо активізації роботи по боротьбі з борщівником Сосновського.

Повыдомляэ сайт МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ.

Учасники наради визнали, що поширення борщівника Сосновського на території району набуває значних масштабів. Серед причин вказано відсутність коштів в місцевих бюджетах, належних засобів проведення заходів зі знешкодження цієї агресивної чужорідної рослини, проблема несвоєчасного обробітку земель, які перебувають в приватній власності, надані у користування чи тих, що відносяться до земель комунальної та державної власності.

«Шкода яку спричиняє цей вид носить комплексний характер: вплив на біорізноманіття – він доволі агресивно витісняє місцеві види трав’яних і деревних порід, іншими словами, монополізує територію; вплив на людину – сік борщівника під час контакту зі шкірою людини викликає важкі дерматити, схожі на опіки», – інформував Ігор Березюк. – На практиці доведено найсуттєвіші методи знищення борщівника Сосновського. Отже, молоді рослини є доброю кормовою культурою, яку охоче випасають корови, вівці, коні; систематичне підкошування, щоб не дати утворитися суцвіттю; особливо ефективним є підрізання кореневої шийки на глибині 8-12 сантиметрів. Шляхом обробітку ґрунту або викопуванням», – підсумував посадовець.

За результатами наради було прийнято рішення у найкоротші терміни, до моменту дозрівання насіння завершити заходи боротьби з цією агресивною рослиною.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блoгеры стaнoвятся oпaснее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвські пaцaни рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки