У Стрию відбудуться заходи присвячені Міжнародному дню захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії, про це інформує сайт Стрий Сьогодні з посиланням на Стрийську міську раду.

Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони у майбутньому, маючи достатньо правових важелів, змогли розвивати нашу державу, примножуючи її здобутки. А для цього необхідно, щоб дітям були забезпечені правові можливості, аби вони мали достатньо правових знань та розуміли, як ними скористатися.

Виходячи з цього 1 червня Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги організовує проведення цікавих заходів. Серед них і вуличне навчання та вуличне інформування дітей, інформаційна сесія, а також круглий стіл на тему: «Співпраця заради посилення правових можливостей дітей».

Планується, що учасниками круглого столу будуть представники Стрийського районного сектору з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, сектору превенції патрульної поліції Стрийського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, Стрийської міської централізованої бібліотечної системи, служби у справах дітей Стрийської міської ради, центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Стрийського міськрайонного центру зайнятості.

Мета заходів: посилення правової спроможності дітей, обговорення проблемних питань дітей та поглиблення співпраці соціальних інституцій.

Варто зауважити, що всі ці заходи проводяться у рамках правопросвітницької акції «День захисту прав дітей», ініціатором організації та проведення якої на Львівщині є Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області.

Джерело: Стрий Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району