Степан Буняк зустрівся з інвесторами щодо розбудови промислової зони

28 травня, голова райдержадміністрації Степан Буняк провів зустріч з інвесторами щодо розбудови промислової зони поблизу  м. Мостиська (за межами населеного пункту)  на земельній ділянці площею 200га.

Повідомляє сайт МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ.

Йшлося про будівництво трьох терміналів з використанням залізничної колії європейського зразка, зокрема,  для виробництва мінеральних добрив, експорту зернових, експорту екологічно чистої продукції .

“Інвестиційні проекти – це нові робочі місця, надходження до місцевого бюджету, а це і є умовою економічного розвитку регіону», –підкреслив, підсумовуючи,  Степан Буняк.

За підсумками зустрічі голова райдержадміністрації  видав розпорядження про надання дозволу на розроблення схеми планування розвитку промислової зони на земельній ділянці площею 200га та детального плану території для розміщення елеватора на земельній ділянці площею 11 га поблизу м. Мостиська Мостиської міської ради (за межами населеного пункту).

Згідно з розпорядженням зобов`язано відділ містобудування та архітектури райдержадміністрації забезпечити розроблення схеми планування розвитку промислової зони  та детального плану території для розміщення  елеватора; забезпечити проведення громадських слухань разом з Мостиською міською радою щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні згідно з вимогами чинного законодавства; за результатами громадських слухань підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації про затвердження схеми планування розвитку промислової зони та детального плану території для розміщення  елеватора.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району