Райдержадміністрація проводить системну роботу з питань легалізації виплати заробітної плати

-Райдержадміністрація проводить системну роботу з питань легалізації виплати заробітної плати. А з суб’єктами господарювання-мінімізаторами треба наполегливо працювати, – наголосив під час понеділкової наради голова райдержадміністрації Володимир Кирилич. Він порушив також питання проведення сектором культури райдержадміністрації запланованих заходів, формування мережі в галузі освіти та медицини: доцільність функціонування школи у селі Цеперів, створення АЗПСМ у майбутній Кам’янка-Бузькій ОТГ. Йшлося також про опорні школи у Кам’янка-Бузькому районі.

Повідомляє сайт Кам’янка-Бузька Сьогодні.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Людмила Барила доповіла про стан виконання (станом на 24 травня) доходів в розрізі місцевих рад. При плані 500973 тис. грн. надійшло 541145 тис. грн., або виконання становить 108%. Районний бюджет виконано на 97,9%, або на 432,5 тис. грн. менше планових показників.

– До кінця місяця очікується забезпечення виконання районного бюджету, – поінформувала головний фінансист. – У зв’язку з реформуванням ДПІ просимо податківців подати в управління фінансів РДА перелік платників основних видів податків: ПДФО, плата за землю, єдиний, акцизний податки та інші.