Про функціонування урядової програми «Доступні ліки» у Радехівському районі

21 червня під керівництвом голови районної державної адміністрації Тараса Калити відбулася нарада з питань впровадження у Радехівському районі урядової програми «Доступні ліки». Участь у нараді взяли головний лікар Радехівської центральної районної лікарні В.Грушецький, завідувач інформаційно-аналітичним відділом ЦРЛ В.Колодій, заступник керівника фінансового управління райдержадміністрації Л.Прус та окремі представники аптечних пунктів району.

Повідомляє сайт РАДЕХІВ СЬОГОДНІ.

Як зазначив на початку наради голова РДА Тарас Калита: « Програма «Доступні ліки» є прикладом децентралізації у сфері охорони здоров’я. За умови активної роботи ця програма стане ефективним інструментом вирішення проблеми, яка однаково гостро стоїть у всіх областях України – високої смертності громадян та недоступності лікування через фінансове становище».

У ході проведення наради головний лікар Радехівської ЦРЛ В.Грушецький відзвітував про перебіг урядової програми «Доступні ліки» у районі та звернув увагу на тому, що у програму увійшли ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, оскільки вони найбільше впливають на показники смертності населення, суттєво знижують якість життя пацієнта, але ефективно лікуються на амбулаторному рівні. Про забезпечення аптек необхідними медикаментами доповіли присутні на нараді представники аптечних закладів району.

За підсумками проведення наради очільник району зобов’язав учасників наради провести більш широку інформаційно-роз’яснювальну кампанію саме серед сільського населення щодо функціонування урядової програми «Доступні ліки».

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району