Міський голова зустрівся з юними активістами Жидачева

19 червня на прийом до міського голови Володимира Левка завітала команда учнів Жидачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 «Генератори ідей».

Повідомляє сайт ЖИДАЧЕВ СЬОГОДНІ.

Юні мешканці міста разом з директором школи Оксаною Мальцевою та завучем Оксаною Благою прийшли сьогодні у міську раду, щоб поділитися радістю від здобутих успіхів в рамках Всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну» та особисто висловити подяку міському голові за підтримку команди на шляху до реалізації їхніх ідей.

Нагадаємо, що 2 червня у Жидачеві відбулося урочисте відкриття оновленого погруддя Гетьмана України Богдана Хмельницького. Цей захід став можливим завдяки ініціативі учнівської молоді, яка при підтримці міської влади змогла втілити свої плани по відновленню пам’ятного знаку на вул.М.Грушевського. Опісля задум жидачівських учнів та їхній відеозвіт про виконану роботу були відзначені на обласному рівні, а команда «генераторів» у подарунок від інвесторів освітнього проекту для відеофіксації втілення нових ідей отримала портативну відеокамеру. 

Спілкуючись з мером, діти висловлювали свої плани на майбутнє, ділилися думками щодо реалізації нових ідей задля розвитку міста, благоустрою його територій.

У зустрічі також взяв участь колишній випускник школи № 2 Орест Щербаков – автор «переможних» відеороликів про роботу «генераторів ідей».

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району