Хто підробив підпис Кучми? – ЧЕРВОНОГРАД СЬОГОДНІ

Хто підробив підпис Кучми?

Ця кримінальна історія ще не має завершення. Тому ми будемо описувати події не у тій послідовності, у якій вони відбувались. 13 грудня 2016 року Дрогобицький відділ поліції зареєстрував у ЄРДР заяву Корягіної А.І. про вчинення підробки підпису від імені голови Дрогобицької міської ради Кучми Т.Я. у договорі оренди землі за адресою: м.Дрогобич, вул. Лесі Українки, 5/4 та розпочав досудове розслідування. Попередня правова кваліфікація: ч.1 ст.358 УУ України.

Повідомляє сайт ДРОГОБИЧ СЬОГОДНІ з посиланням на ДРОГОБИЧ.INFO.
Про який договір оренди ведеться мова? Як вбачається з копії цього документу від 2015 року (дата укладання договору відсутня) він укладений між Орендодавцем- Дрогобицькою міською радою в особі голови Кучми Т.Я. та Орендарем Матковським Сергієм Федоровичем про те, що останній прийняв в строкове платне користування на три роки земельну ділянку площею 60 кв.м., яка знаходиться у м.Дрогобич на вул. Л.Українки, 5/4. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 112 525,2 грн. Згаданий договір завірений печаткою міської ради та підписом Орендодавця.

Звідки ж відомо про підробку цього документа? Читаємо лист виконкому Дрогобицької міської ради від 19.01.2017 року, який за підписом першого заступника міського голови І.Германа скерований на адресу Корягіної А.І.:

“На Ваші звернення щодо надання інформації зі сплати коштів за оренду нежитлового приміщення пл.60 кв.м. за адресою м.Дрогобич, вул.Л. Українки, 5/4 підприємцем Матковським С. та надання договору купівлі-продажу нежитлового приміщення за вказаною адресою, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє, що Дрогобицька міська рада не виступала стороною при передачі в оренду та укладанні договору купівлі-продажу, тому задоволити Ваше прохання не можемо.

Додатково повідомляємо, що примірник укладеного договору оренди земельної ділянки площею 60 кв.м. по вул.Л. Українки, 5/4 Дрогобицької міської ради Орендарем не представлено”.

Які ж висновки напрошуються з викладеної інформації?

Перше. Хто такий Матковський Сергій Федорович, що проживає в м.Дрогобичі по вул. Грушевського 51/1? Він що приватний підприємець? В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців згадана особа не числиться. Значить викладена інформація про нього, як приватного підприємця у договорі оренди- неправдива, це фікція.

Друге. Невже міська рада не контролює наявність вільних(зайнятих) земельних ділянок в центрі міста? Якщо це відповідає дійсності- тоді для чого голова міста, виконком, депутати та інші чиновники? У такому разі їм не місце бути на цих посадах. Мабуть такого не може бути? Альтернатива викладеній версії- міська рада контролює цей процес і володіє інформацією про наявність вільних(зайняти) земельних ділянок в центрі міста. Якщо це процес контрольований, то й грошові потоки від цього процесу теж контрольовані? Сподіваюсь, що читачі розуміють про що ведеться мова? Адже кошти за оренду земельної ділянки не обов’язково повинні сплачуватись до бюджету? Можуть вони “капати” відповідному чиновнику з міської ради в кишеню?На мою думку, так? А як думають дрогобичани?

Третє. Чому Дрогобицька поліція п’ять місяців тупцюється на місці з досудовим розслідуванням і до цього часу не оголосила підозру винній у підробці документів особі і матеріали не скерувала до Суду? Чи може з відкриттям кримінального провадження помінялись кишені і потрібно затягнути процес “капання” грошей? Чи може до підробки документів причетні працівники поліції? Чи може дрогобицька поліція сама чесна і справедлива? Чому до цього часу по справі не допитані Марцінко, Пелещак, Урбан та Матковський? Чи може допитані і слідство завершене?

Четверте. Чому процесуальний прокурор Дрогобицької прокуратури не контролю процес досудового розслідування? Чи для того, щоб “слідаки” та прокурори трохи рухались потрібно, щоб Корягіна А.І. періодично зверталась із скаргами до прокурора області та Генеральної прокуратури?

Ми сподіваємось, що ця публікація буде тим поштовхом для активізації слідчих дій по цій справі і будемо тримати на контролі хід його розслідування. Матеріали будуть періодично оприлюднюватись.

Можливо хтось з читачів стикнувся з подібними проблемами у своєму житті. НЕ встидайтесь! Звертайтесь до активістів ВГО “Журналісти проти корупції” і ми Вам допоможемо їх вирішити у доступній нам формі.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

КОМЕНТУВАТИ


*